کج نویس

می خوام شگفت انگیز شم

کج نویس

می خوام شگفت انگیز شم

کج نویس

باید وصیت کنم وقتی از دنیا رفتم مرا بالای یک کوه بی سر و صدا چال کنند. بادگیر باشد و ترجیحا در سایه یک صخره باشد قبرم. صخره‌اش بزرگ نباشد تا از افتادنش نترسم و هر روز صبح یک چوپان از آنجا رد شود تا حساب روزهای مردنم دستم باشد.

+ آموزش‌های مربوط به FPGA رو شروع کردم، این مطالب رو تو وبلاگ اگزور وان میارم، تو لیست پیوندها هست.

طبقه بندی موضوعی
کلمات کلیدی
آخرین نظرات
پیوندها

۲ مطلب در مرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

چند وقتی هست ورزش می‌کنم اوایل دستگاه ها رو بلد نبودم به این و اون نگاه می‌کردم ولی خب نمی‌تونستم بلافاصله بعد از اون ها برم یارو با خودش می‌گفت حالا ما یه غلطی کردیم. بعضی وقتا دستگاه رو که استفاده می‌کنم  وزنه هاش رو می‌برم بالا تا نفر بعدی که میاد با اینکه من رو نمی‌شناسه با خودش بگه وای نفر قبلی چقدر زورش زیاد بوده. از این خوشحالی های زودگذر.  

دیشب قبل خواب یه مقدار میوه خوردم حالا نمی‌دونم چی بود ولی شب خوابم نمی‌برد. داشتم فکر می‌کردم چرا اینطوریه که مثلا میگن میگو برای هوش و اینا خوبه شما ده سال می‌خوری یه ذره هم تاثیر نداره حالا اگه یه میوه ای خراب باشه بخوری به یه ساعت نکشیده می‌میری. یه باگ دیگه در خلقت انسانها، ان‌شالله در ورژن بعدی اصلاح شه. 

۷ نظر ۳۰ مرداد ۹۶ ، ۲۲:۲۸
هایتن

یکی از آشناها به پسر 30 ساله ش که بیکاره و ازدواج هم نکرده می گفت من وقتی سن تو بودم 3 تا بچه داشتم، داشت سرزنشش می کرد. از این صحبت های پدر و پسری. گفتم خوب یکی از اون سه تا بچه همینی شده که الان داری بهش سرکوفت می زنی. به هر حال من واقعا مردم رو درک نمی کنم که برای بچه دار شدن خودشون رو می کشن، زندگی ها خالی شده. حالا باز ابن سینایی زکریایی چیزی باشی میگی بچه م یه چیزی میشه، ژن خوب رو میگم. از این می سوزم که یکی ممکنه برگرده بگه از کجا معلوم، پدر انیشتین که نابغه نبود. می دونین بچه دار شدن که بد نیست اون خودکشی کردن رو درک نمی کنم و از یک عمر ضجه و ناله کردن بعدش متنفرم. از اینکه خب اگر می خواستی کار فوق العاده ای بکنی و مردانگی ت رو به رخ جهانیان بکشی قبلش هوای پدر و مادرت رو می داشتی، زندگی شده یه دور باطل. حالا البته با این استدلال خودمم به دنیا نمی اومدم که الان برای شما درافشانی کنم، گفتم که، یه چند تایی مثل من و انیشتین و اینا استثناییم. 

۷ نظر ۲۱ مرداد ۹۶ ، ۲۲:۵۵
هایتن